Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu, 28-30 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya-Konyaaltı Sahil şeridinde bulunan Sealife Family Resort Hotel’de yapılacaktır.

Adres: Sealife Family Resort Hotel, Konyaaltı Sahil Şeridi, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 1,

07985 Konyaaltı/Antalya.

Otelden bazı görüntüler

 

 

 

 

 

 

Ulaşım Seçenekleri: Sealife Family Resort Hotel oteline Antalya Havalimanından otelin bulunduğu Konyaaltı güzergahına giden 600, 800 ve Wf-02 numaralı belediye otobüsleri veya Havaş otobüsleri ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Beş Yıldızlı Sealife Family Resort Hotel, her şey dahil konseptiyle Konyaaltı olarak bilinen sahil kıyısında deniz ve Antalya şehrinin birleştiği noktada yer almaktadır.

Sempozyum misafirleri için her şey dahil avantajlı erken rezervasyon tarihlerini kaçırmayınız.

Sempozyum otelinde konaklamak isteyen katılımcılarımız otel rezervasyon ve konaklama ödemelerini kendileri yapacaklardır. Otelde kalmak isteyen katılımcılarımızın ilerleyen tarihlerde ücret artışı ve yer problemiyle karşılaşmaması için ön rezervasyon başvurularını sempozyum kuruluna bildirmelerini rica ederiz.

Ön rezervasyon başvurunuzu en geç 15 Nisan 2018 tarihine kadar isim, soy isim, konaklama tarihleri, kişi sayısını ve oda tipini belirterek sadabsempozyum@gmail.com adresine bildiriniz.

Her şey Dahil Sealife Family Resort Hotel, Konaklama Ücretleri için tıklayınız