SADAB II. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu, 

21-23 EKİM 2018 tarihleri arasında ANTALYA-BELEK KRİSTAL PARAISO VERDE RESORT otelinde yapılacaktır.

Sempozyum katılımcılarına özel ULTRA HERŞEY DAHİL cazip fiyat avantajları için indirimli rezervasyon tarihlerini kaçırmayınız.  

Ultra Herşey Dahil Kristal Paraiso Verde oteli indirimli konaklama ücretleri ve hesap bilgileri aşağıda verilmiştir. Sempozyum katılımcıları ve yakınları aşağıda belirtilen IBAN numarasına ödemelerini yaptıktan sonra dekontunu sadabsempozyum@gmail.com adresini göndermeleriyle rezervasyon kayıtları tamamlanmış olmaktadır.  

Ön rezervasyon başvurunuzu en geç 15 Ekim 2018 tarihine kadar isim, soy isim, bildiri numarası, konaklama tarihleri, kişi sayısını ve oda tipini belirterek sadabsempozyum@gmail.com adresine bildiriniz. Dileyen katılımcılarımız ön rezervasyon bilgilerini sempozyum kuruluna bildirmek suretiyle konaklama ücretlerini otelde nakit veya kredi kartlarıyla yapabilirler.

KRİSTAL OTEL ÖNREZERVASYONU İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA:

  • Otel görevlileri sempozyum katılımcılarının bireysel rezervasyon işlemlerini takip etmemektedir.
  • Sempozyum katılımcılarının rezervasyon listesi sempozyum düzenleme ekibi tarafından otele toplu olarak teslim edilecektir. 
  • Sempozyum otelinde konaklamak isteyen katılımcılarımızın yer sorunu yaşamamaları için ön rezervasyonlarını sempozyum yönetim kuruluna e-maille bildirmeleri gerekmektedir. 
  • Kristal Otel Konaklama Fiyatları Sempozyum katılımcıları ve yakınlarına özeldir. 
  • İndirimli rezervasyon fiyatlarından yararlanmak isteyen katılımcılarımız ve yakınları tercih ettikleri oda tipini kendileri belirleyerek kalmak istedikleri gece sayısına göre konaklama ücretlerini otelin IBAN numarasına yatırdıktan sonra konaklama bilgi formunu ve ödeme dekontunu sadabsempozyum@gmail.com adresine göndermeleri gerekmektedir.

 

SEMPOZYUM KATILIMCILARINA ÖZEL İNDİRİMLİ KONAKLAMA ÜCRETLERİ
ODA TİPİ

TL

 İki Kişilik Standart Oda(Kişi başı gecelik ücret)

100 TL

     Tek Kişilik Oda(Kişi başı gecelik ücret)

150 TL


 HOTEL HESAP BİLGİLERİ

TL (TRY)

BANKA   Hesap Sahibi Hesap No
Vakıfbank   Galeri Kristal Tur. İnş. Paz. ve Tic. A.Ş. IBAN
SWIFT CODE   TVBATR2A TR07 0001 5001 5800 7299 0012 05

 

Kristal Paraiso Verde Webhttp://www.crystalhotels.com.tr/tr/hotel/crystal-paraiso-verde-resort—spa/20?l=tr&h=20

Otel Adres: Kristal Paraiso Verde & SPA,

                      Belek-Boğazkent Mevkii, Serik, Antalya

 

 

KRİSTAL PARAISO VERDE AÇIK BÜFE

Antalya havaalanına yaklaşık olarak 40 km, şehir merkezine 50 km uzaklıkta olan Kristal Paraiso Verde Resort & Spa Oteli, özellikle aileler ve çocuklar için çok önemli fırsatlar sunmaktadır. Yeşillikler içerisinde denize sıfır kendi özel plajı, ince çakıllı ve kumlu sahili, çeşitli büyüklükte havuzları ve Aquapark’ı bulunmaktadır. Tatiliniz sırasında Crystal Paraiso Verde’nin mimarisi, bahçesi ve peyzajı sizi de büyüleyecektir.

Caretta kaplumbağalarının tercihi olan doğal bir kumsalda ve kuş cennetinin tam ortasında bulunuyor oluşu Crystal Paraiso Verde Resort & Spa‘yı doğal ve huzurlu bir tatil merkezi yapmaktadır. Yeşil Yıldız, Green Key ve Mavi Bayrak sahip olan otelimiz, Zoover ve HdCh Quality Selection tarafından ödüllendirilmiştir.

NOT: En geç 15 Ekim 2018 tarihine kadar isim, soy isim, konaklama tarihleri, kişi sayısını ve oda tipini belirterek sadabsempozyum@gmail.com adresine göndererek konaklama rezervasyon kaydınızı yapabilirsiniz.