SADAB 

II. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu 

21-23 EKİM 2018, ANTALYA

Değerli Bilim İnsanları,

Sizleri 21-23 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya-Belek’te Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi’nin ev sahipliği ve Celal-Abad Devlet Üniversitesi ile Farabi Devlet Üniversitesi’nin işbirliğinde düzenlenecek olan II. Uluslararası Sosyal Bilimler Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Sempozyumumuza sözlü ve poster bildirinin yanı sıra video bildiri ile başvuru yapabilirsiniz. 

Sempozyuma kabul edilen bildiriler tam metin olarak  yazarların tercihlerine göre ISBN’li Sempozyum Bildiri Kitabı‘nda veya  Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Dergisinde hakem süreci tamamlandıktan sonra ücretsiz  yayınlanacaktır.

Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi (http://www.sadab.org) Doçentlik başvuruları ve teşvik kriterlerine sahiptir. Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Dergisi (SADAB), Tübitak-Ulakbim Dergipark, Google Scholar, Open AIRE, İSAM, Başbakanlık Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü ve İdeal Online veri tabanları tarafından taranmaktadır.

II. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu ANTALYA-BELEK KRİSTAL PARAİSO VERDE OTELİNDE DÜZENLENECEKTİR.

Sempozyum katılımcılarına özel Ultra Herşey Dahil indirimli fiyatları inceleyiniz!

https://sadabsempozyum.org/konaklama-ulasim

 

Sempozyum hakkında detaylı bilgi için tıklayınızhttps://sadabsempozyum.org

 

 

DUYURU

I. ULUSLARARASI SOSYAL ARAŞTIRMALAR VE DAVRANIŞ BİLİMLERİ SEMPOZYUMU BİLDİRİ ÖZET KİTABI’NI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

I. ULUSLARARASI SOSYAL ARAŞTIRMALAR VE DAVRANIŞ BİLİMLERİ SEMPOZYUMU TAM METİN BİLDİRİ KİTABI’NI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.