ONLİNE
SADAB VII. ULUSLARARASI SOSYAL ARAŞTIRMALAR VE DAVRANIŞ BİLİMLERİ SEMPOZYUMU
24-25 Ekim 2020, Antalya

 

Değerli Bilim İnsanları,

Sizleri 24-25 Ekim 2020 tarihleri arasında Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi ve Antalya AKEV Universitesi’nin ev sahipliğinde, Calal-Abad Devlet Üniversitesi (Kırgızistan),  Saint Andrew the First-Called Georgian Universitesi (Gürcistan), ve Farabi Devlet Üniversitesi (Kazakistan) işbirliği ile online olarak düzenlenecek olan VII. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

VII. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu, COVİD-19 Pandemisi nedeni ile  online olarak düzenlenecektir.

Online olarak düzenlenecek olan sempozyuma sözlü, video ve poster bildiri ile başvuru kabul edilmektedir. Sempozyuma kabul edilen bildiriler zoom üzerinden online olarak sunulacaktır. 

Sempozyum dili Türkçe, İngilizce, Rusça ve diğer dillerdir.

Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu ve Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi doçentlik başvuruları ve yenilenen akademik teşvik kriterlerine sahiptir. 

Sempozyumumuza sözlü ve poster bildirinin yanı sıra video bildiri ile başvuru yapabilirsiniz. Sempozyuma kabul edilen bildiri özetleri ISBN’li Sempozyum Bildiri Özet Kitabı’nda, bildiri tam metinler ise, yazarların tercihlerine göre ISBN’li Sempozyum Bildiri Kitabı’nda veya hakem süreci tamamlandıktan sonra Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Dergisi‘nde (SADAB) veya Business, Economics and Management Research Journal Dergisi’nde (BEMARAJ) tam metin makale olarak ücretsiz yayınlanacaktır.

 

Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) tarafından Koronavirüs (COVID-19) salgının önlenmesi ile ilgili 06.03.2020 tarihinde yapılan toplantıda alınan kararlarda yoğun katılımlı uluslararası toplantıların online konferans şekline dönüştürülmesi tavsiye edilmektedir.

Yurt içi ve yurt dışından başvuran sempozyuma başvuran katılımcılarımız bildirilerini zoom programı üzerinden online sunabilecektir.

Online bildiri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi (SADAB): http://www.sadab.org

Sempozyum Son Başvuru Tarihi: 20 Ekim 2020

SADAB Sempozyumu başvuru alanlarını görmek için tıklayınız

 

 

Not: Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi (SADAB), Uluslararası index copernicus indeksinde taranmaktadır.