ONLİNE
SADAB VI. ULUSLARARASI SOSYAL ARAŞTIRMALAR VE DAVRANIŞ BİLİMLERİ SEMPOZYUMU
3-4 Ekim 2020, Batum, Gürcistan

 

Değerli Bilim İnsanları,

Uluslararası Alan İndeksli (Index Copernicus) Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi ve Batum Devlet Denizcilik Akademisi’nin organizatörlüğünde, Antalya AKEV Universitesi (Türkiye), Tuzla Üniversitesi (Bosna-Hersek), Celal-Abad Devlet Üniversitesi (Kırgızistan),  Saint Andrew the First-Called Georgian Universitesi (Gürcistan) ve Farabi Devlet Üniversitesi (Kazakistan) işbirliği ile 3-4 Ekim 2020 tarihleri arasında Batum’da online VI. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu düzenlenecektir.

Sempozyuma kabul edilen sözlü ve poster bildiriler online olarak sunulacaktır. Sempozyuma kabul edilen bildiri özetleri ISBN’li Sempozyum Bildiri Özet Kitabı’nda, bildiri tam metinler ise, yazarların tercihlerine göre ISBN’li Sempozyum Bildiri Kitabı’nda veya hakem süreci tamamlandıktan sonra Uluslararası Alan İndeksli (Index Copernicus) dergimiz olan Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi’nde yayınlanacaktır.

Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu ve Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi doçentlik başvuruları ve yenilenen akademik teşvik kriterlerine sahiptir. Sempozyum dili Türkçe, İngilizce, Rusça ve diğer dillerdir.

 

Not: Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi (SADAB), 2020 yılı itibariyle Uluslararası alan indeksinde (index copernicus) taranmaktadır.

Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu ve Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi doçentlik başvuruları ve yenilenen akademik teşvik kriterlerine sahiptir. 

 

 

SADAB Dergisi Web: http://www.sadab.org

Sempozyum Son Başvuru Tarihi: 28 Eylül 2020