SADAB VI. ULUSLARARASI SOSYAL ARAŞTIRMALAR VE DAVRANIŞ BİLİMLERİ SEMPOZYUMU
18-19 Temmuz 2020, Batum, Gürcistan

 

Değerli Bilim İnsanları,

Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi ve Batum Devlet Denizcilik Akademisi’nin ev sahipliğinde, Antalya AKEV Universitesi (Türkiye), Tuzla Üniversitesi (Bosna-Hersek), Calal-Abad Devlet Üniversitesi (Kırgızistan),  Saint Andrew the First-Called Georgian Universitesi (Gürcistan) ve Farabi Devlet Üniversitesi (Kazakistan) işbirliği ile 18-19 Temmuz 2020 tarihleri arasında Batum’da VI. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu düzenlenecektir.

Sempozyumumuza sözlü ve poster bildirinin yanı sıra video bildiri ile başvuru yapabilirsiniz. Sempozyuma kabul edilen bildiri özetleri ISBN’li Sempozyum Bildiri Özet Kitabı’nda, bildiri tam metinler ise, yazarların tercihlerine göre ISBN’li Sempozyum Bildiri Kitabı’nda veya hakem süreci tamamlandıktan sonra Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Dergisi‘nde (SADAB) veya Business, Economics and Management Research Journal Dergisi’nde (BEMARAJ) tam metin makale olarak ücretsiz yayınlanacaktır.

Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu ve Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi doçentlik başvuruları ve yenilenen akademik teşvik kriterlerine sahiptir. Sempozyum dili Türkçe, İngilizce, Rusça ve diğer dillerdir.

Sempozyum Son Başvuru Tarihi: 16 Temmuz 2020